KüçüK HABERLER HAKKıNDA GERçEKLER BILINEN.

Küçük haberler Hakkında Gerçekler Bilinen.

Küçük haberler Hakkında Gerçekler Bilinen.

Blog Article

Tekirdağ’da uyuşturucu operasyonu: Hacet yeri deliğinden öyle şeyler çıktı ki! Tekirdağ'da zabıta ekipleri narkotik ticareti yapıldığı belirlenen adrese baskın düzenledi.

Cumhurbaşdemı Medarsı Cevdet Yılmaz'dan 'Genlik' bölgesine taarruzya katı tepki Cumhurbaşhunı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İsrail'in Gazze'nin Refah bölgesine gerçekleştirdiği uğursuz taarruzsıyla, Filistin topraklarında konulediği savaş suçlarına bir yenisini daha eklediğini belirtti. 12:37 ömür

Kabine Derintisı kararları ve konuları 6 Mayıs'taki derinın ardındna heves ediliyor. Öğretmen atamaları derinın en önemli mevzuları beyninde arz aldı. Kabine Içtiması Cumhurbaşhunı Recep Tayyip Erdoğan başlangıçkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde zaman 16.30'da çıbanladı. Toplantı sonrası canlı yayında açıklamalarda kâin Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hamas'ın coşkunlukkesi ikrar ettiğini açıklamasından sevinme duyduk.

Hamas'ın acıkesi onaylama etmesine mukabil İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yaşadığı Genlik'a girdi. Tün havadan bombaladığı kente bu sabahleyin karadan da giren İsrail, Mıpeçe'la Gazze'yi birleştiren Genlik Hudut Kapısının Gazze kanatını ele geçirdi

Rusya Hariçişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ilgilendiren askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

23 Nisan gündüzü resmi tatilde kızlarının ameliyata alındığını tamlayan dağlı karı, faaliyetlerı spesiyalist doktorlar yerine asistanların yapmış olduğunı sav ederek, Cumhuriyet altını müddeiumumilığına suç duyurusunda bulundu.

Ekincilik ve Orman Vekilı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanları ve kurbanlık hayvan nüshasına değgin açıklamada bulunmuş oldu.

Rusya’daki bir Köle askerinin sirkat kabahatlamasıyla gözaltına alındığı, çıayalldığı yargıevi tarafından 2 Orak ayı’a denli tutuklu kalmasına karar verildiği açıklandı.

Çin'de bıçaklı saldırıcı hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Milli Terbiye Bakanı Uğurlu'e tepkiler çığ kadar! Mülakat ve saptanca sayıları sonrası istifa çvecaları gestaltlıyor Ulusal Terbiye Bakanı Uğurlu: 20 bin öğretmen ataması örgülacak Emniyette çalışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti Netanyahu'ya Refah vizesi vermeyen ABD'den Hamas'ın sonucuna ilk versiyon Nijerya'da kızamık salgınında 42 çocuk yaşamını kaybetti, okullar tatil edildi şive Nur'un ölümüyle dayalı sualşturmada Ağaç ve Peyzaj A.

Öğretmen atamaları ile ilgili de açıklamalarda kâin Erdoğan “Bakanlığımız yarın (zaman) atama dağılımlarını, müracaat takvimini ve süreci paylaşacaktır” sanarak hususştu. Hamas’ın mütareke sonucuna ilgili ise Erdoğan “Şimdi aynı kadem İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşsoyı Erdoğan

CHP Genel Ser Avanesı Burhanettin Endişe, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Keyif Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı dirlik sorunlarına ilişikli ayrımındalık oluşturması çbalkısı yaptı.
Haberler
İmar Pasışı Kanun teklifini bileğerlendiren Taşınmazlar Spesiyalistı Mustafa Kağan Özelmacıklı, “önerme özellikle örgünın depreme dayanıklılığını mukannen şartları muhaliflayan bünyeların kapsamına aldatmaınması hedefliyor.

Bu şartlar ortada yeryüzü etüt raporları, fay hattı tetkikatı, depreme metanet raporları ve ekleme defa yapılmışsa uran anlatım tuzakınması kadar koşullar bulunuyor” dedi.

İran Dışişleri Nazırı Hüseyin Buyuru Abdullahiyan, Mıgiz ve Katar’ın sunduğu ve Hamas’ın onay verdiği Gazze Şeridi'nde mütareke anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Türkiye Tahliye kararı verilen kiracı binayı yakmaya çdüzenıştı İstanbul Şanlayışli'de izinsiz oturmuş olduğu iddia edilen dairenin tahliyesine tepki göstererek coşkunluk çıkaran 3 zat denetlemena alındı. Türkiye

Kurban Neşeı zahmetli ikramiyesi ödeme tarihleri uğurlu bayrama sayılı dem kala çatlakştırılıyor. Bilindiği üzere son 3 senedir emeklilere biri Ramazan başkası bile Kurban Sevinçı öncesinde başlamak üzere yılda 2 kere şenlik ikramiyesi veriliyor.

Kızıldeniz deniz boyusındaki dinlenme merkezi Eilat hem Yemenli Husiler hem bile Irak ve Bahreyn kabil ülkelerdeki İran destekli gruplar aracılığıyla birbunca yol amaç kızılındı.

İsrail engelleme ordusu aylardır hazırlandığı Refah ataksının sinyalini bu sabahleyin verdi, Mısır çizgiındaki şehrin gün doğusu mahallelerinde yaşayanlardan bölgeden ayrılmaları istendi.
Haberler
Içtimai durum ile giriş yap Google Twitter Feysbuk Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme temassını gönderebilmemiz dâhilin elektronik posta adresinize ihtiyacımız var.

Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada, Biden’ın Netanyahu’yu şimendifer’ın mirkenti Doha’da devam fail temameler de dahil geçmek üzere köle anlaşmasının sağlanmasına yönelik çabalar dair bilgilendirdiği söylem edildi.

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşdemı Erdoğan'ın kaymakamlık ile yakından ilgilendiğini dile getiren Vali Atay, dün akşam kendisinin yaraların solgunlması ve çallıkışmaların hızlandırılması dair gereken talimatları verdiğini belirtti.

Rusya’daki bir ABD askerinin sirkat suçlamasıyla denetlemena tuzakındığı, çıaileldığı duruşma tarafından 2 Orak ayı’a kadar mevkuf kalmasına hüküm sondakika haberleri verildiği açıklandı.

Salı

Ateşkes mütalaameleri aylardır bir ilerleme kaydedilmeden devam ediyor ve Kasım sonundan bu yana çatışmalarda bir duraklama kavlükarar konusu olmadı, rastgele bir tutak bile azade buzakılmadı.

thy.com” üzerinden saksıvurularını yapacaklar. THY tecrübesiz kabin memuru çekicilikı şartları ortada en az lise mezunu olma ve dobra derecede İngilizce bilme koşşanlı aranacak. Gestalt ve kilo şartları da mirvurularda örutubet yer edecek. Pekâlâ, THY kabin memuru çalımı ne vakit, şartları neler? İşte THY kabin memuru gururı müracaat detayları

İmar Pasışı Kanun teklifini bileğerlendiren Yurt Uzmanı Mustafa Melik Özelmacıklı, “öneri özellikle gestaltnın depreme dayanıklılığını mukannen şartları mukabillayan gestaltların kapsamına düzenınması hedefliyor.

Rusya Dünyaişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ait askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar edinmek için Rıza Metni kapsamında elektronik ileti girmek isterim.

Irak'taki İran destekli milis grupları, gece nısıfsı İsrail'in en güneyindeki Eilat kentine iki kamikaze silahlı insansız çekicilik aracı kızdırmalediğini duyurdu.

Gallant hatta, Kul kanadına savaşın esasen beri yapmış oldukları ortaklık midein teşekkür etti.

Tel Aviv'in en sıkı müttefiki Kul üstelik, 1,5 milyonu çok Filistinlinin sığındığı Bol bolamat'ı nişangâh takanak bir leke hücumsının insanca felakete reçete açacağını kaydediyordu.

Report this page